Reikartz Почаїв

Готель «Reikartz Почаїв» розташований в Тернопільській області, у невеличкому місті Почаїв, поруч із центральним входом у головну православну святиню Західної України – Свято-Успенську Почаївську Лавру. Двічі готель входив до списку «100 кращих готелів України», а також до рейтингу «Топ-10» за версією порталу Doroga.ua.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 68 номерів наступних категорій: «Люкс», «Люкс Патріарший», «Стандарт», «Суперіор», конференц-сервіс, послуги перукаря, сніданок за системою «шведський стіл». Персонал готелю організовує екскурсії та поїздки до місцевих визначних пам’яток історії та культури. Компанія Reikartz піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

КАФЕ ГРУЗИНСЬКОЇ КУХНІ «СТУМАРІ»
Перше у місті грузинське кафе «Стумарі» розмістилося в готелі Reikartz Почаїв в 4 хвилинах ходьби від Свято-Успенської Почаївської Лаври - одного з найбільших в Україні храмових комплексів і головної визначної пам'ятки Почаєва. Зал кафе вміщує до 60 осіб і готовий приймати гостей для святкування днів народження, ювілеїв і корпоративів. Меню «Стумарі Почаїв» дещо відрізняється від інших, але незмінно складається з автентичних грузинських страв, рецепти яких зібрані з кулінарних книг корінних грузин і передавалися з покоління в покоління.

Діти до 5 років безкоштовно

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення деітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 300 грн, включаючи сніданок.

Правила бронювання та проживання готелю

Заїзд: 14:00 (можливий ранній заїзд)
Виїзд: 12:00 (можливий пізній виїзд)
Вартість номера включає сніданок в ресторані готелю
В приміщенні готелів забороняється куріння тютюнових виробів

Конференц-сервіс готелю Reikartz Почаїв

До послуг гостей готелю «Reikartz Почаїв» оснащений конференц-зал на 80 місць з можливістю розміщення меблів за різними схемами, бездротовий Інтернет.

Ціни вказані без туристичного збору

Наявність місць під запит

Адреса

вул. Лосятинська, 4, Почаїв, Кременецький район, Тернопільська область, 47025, Україна

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.