Одеса

Одеса — місто на чорноморському узбережжі України, найбільший морський порт країни, місто обласного значення, центр Одеської області. 

Перша згадка 1415 року під назвою Кацюбіїв, пізніше — Хаджибе́й. Сучасна назва вперше з'явилася у документі від 1795 року. Населення — 1 015 615 осіб (1 листопада 2019). Клімат — вологий континентальний, середньорічна температура повітря становить +10,1 °C, найнижча вона у січні (-1,7 °C), найвища — в липні (+21,4 °C). Середньорічна кількість опадів — 464 мм. Свій день народження — день міста Одеса святкує 2 вересня. 

Одеса - місто-герой та особливий курорт в Одеській області, на північно-західному узбережжі Чорного моря України. Відпочинок в Одесі 2021 можливий у всі пори року. Однак більшість туристів вибирає літо. Одеса має багатющу історію, старовинну архітектуру та великий туристичний потенціал. Відпочинок в Одесі можна сміливо рекомендувати всім без винятку категоріям населення. І молоді, і старшому поколінню буде цікаво відвідати цей цікавий в усіх аспектах центр туристичного та культурного життя Одеської області. 

На відміну від інших курортів Чорного моря, Одеса - це відпочинок цілий рік. Готелі Одеси раді гостям у будь-який час, чи то зима, весна, літо або осінь. Тут проходять фестивалі, концерти, виставки, ярмарки, конференції та інші заходи. Ділова та культурна столиця Одеської області сповнена життя. До речі, за чисельністю населення Південна Пальміра, будучи містом-мільйонником, посідає третє місце після Києва та Харкова. 

Акція від INFLOTCRUISES

Бронюй відпочинок в Україні та гарантовано отримай 5% знижку на круїз*

Деталі

Кращі пропозиції санаторіїв

Пам'ятки Одеси

   Одеса-найбагатше місто з точки зору наявності пам'ятників, музеїв, театрів, історичних будівель та парків. Гостям міста знадобиться чимало часу, щоб відвідати найцікавіші місця в місті, серед яких: 

 • Одеський оперний театр; 

• Пам'ятник Дюку Рішельє; 

• Потьомкінські сходи; 

• Пасаж; 

• Пам'ятник засновникам Одеси; 

• Пам'ятник Леоніду Утьосову; 

• Пам'ятник 12-му стільцю; 

• Відьмин будинок або будинок-стіна; 

• Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка; 

• Траса здоров'я; 

• Будівля з атлантами; 

• Археологічний музей; 

• Одеський зоопарк; 

• Одеський літературний музей; 

• Одеський музей морського флоту; 

• Археологічний музей; 

• Палеонтологічний музей та ін. 

Пляжі Одеси

Пляжі в Одесі простягаються на багато кілометрів уздовж узбережжя Чорного моря. Одеські пляжі в більшості своїй піщані, але є і дрібна галька з піском. Вхід на пляжі переважно вільний. Шестикилометровая Траса здоров'я умовно відокремлює пляжі від міста.

Санаторії Одеси

Санаторії Одеси представлені в широкому розмаїтті - це і досить недорогі заклади старого радянського типу, і найсучасніші VIP установи більше нагадують готелі, з новітньою апаратурою і можливостями для відновлення організму. 

Практично повсюдно є номери від економ до люкса, тому можна вибрати той рівень комфорту, який підходить саме вам. 

Курорт є в основному бальнеологічним.

Головні лікувальні фактори:

• цілющі грязі місцевих лиманів і озер; 

• морська вода; 

• м'який клімат; 

• повітря, насичене йодом; велика кількість сонячних днів в році. 

На курортах Одеси успішно лікують проблеми з опорно-руховим апаратом, нервовою системою, гінекологічні і урологічні, нервові розлади, шкірні та серцево-судинні патології та багато іншого. 

Різноманітність додаткових послуг, які готові надати в санаторіях Одеси: 

• конференц-зали; 

• фітнес-центри і тренажерні зали; 

• спортивні майданчики для дорослих; 

• дитячі ігрові майданчики; 

• криті та відкриті басейни; 

• пральні; 

• кінозали; 

• бібліотеки; 

• парки; 

• інше. 

 Велика частина закладів приймають гостей цілодобово, хоча є й такі, де сезон обмежений.   

Куяльник

Курорт «Куяльник» - розташований на березі соляного лиману, за межами міста Одеса. Дістатися до Приморського бульвару або інших визначних пам'яток можна громадським транспортом.

До найближчого міського пляжу Лузанівка - 15 хв. на автобусі. До житлових кварталів - 10 км., До центру - 13 км., До автовокзалу - 15 км., До ж / д вокзалу - 18 км.

З незапам'ятних часів наші предки практикували лікування брудом. Ідея скористатися силами природи для відновлення сил і здоров'я не нова. На щастя, сучасна медицина вже прийшла до того, що дуже важливі в боротьбі з хворобою профілактичні дії і зміцнення здоров'я.

Лікування брудом - це один із способів природного лікування, і, що важливо, корисного, а також приємного. А ефективність Куяльницькому бруду відома в усій Європі і чи не унікальна: подібний ефект можна порівняти тільки з брудом Мертвого моря.

Витоки і особливості Куяльника

Куяльницький лиман можна з упевненістю назвати надзвичайним природним явищем. Свого часу затоку Чорного моря, відокремившись піщаної пересипом, утворив лиман. Вода випаровувалася, і утворився щільний сольовий розчин - цілюща ропа, збагачена мінералами.

Дно лиману - шар мулових грязей, яка славиться своїм оптимальним складом органічних кислот, мінералів, біологічно активних речовин, що і робить лікування брудом настільки ефективним. І ця недремне підводний лабораторія змінюється, вдосконалюючи свої лікувальні властивості. Лікування дає особливий ефект в комплексі з Куяльницького мінеральною водою


Лікувальна грязь

Якщо вас здолала хронічна втома або проблеми зі здоров'ям незначні, можна прийти на Куяльницький лиман і викупатися в чудодійну лікувальної грязі, і навіть саме повітря на його березі насичений цілющими мікроелементів. Але, як і будь-яка ефективна процедура, грязьове лікування має свої протипоказання, тому має сенс вислухати рекомендації лікаря з приводу доречності певних процедур.

У Куяльницькому бруду є дивовижна протизапальна і болезаспокійлива здатність, що дозволяє пацієнтові досить швидко відчути полегшення.

Лікування брудом дає хороші результати при вирішенні проблем захворювань шкіри. В результаті комплексного підходу, що включає і рапниє ванни і грязьові, відбувається поступове очищення і регенерація шкіри. У складі Куяльницькому бруду є біологічно активні речовини (практично вся таблиця Менделєєва), які, потрапляючи в організм через шкіру, активізують відновлювальні процеси і дають омолоджуючий ефект.


Мінеральна вода «Куяльник»

До складу мінеральної води Куяльник входять гідрокарбонатні хлоридні, сульфатні катіони і натрієво-калієво-магнієві аніони.

НАТРИЙ грає важливу роль в регуляції водного обміну і осмотичного тиску в тканинах, надає стимулюючу дію на секреторну функцію залоз травної системи, підсилює перистальтику кишечника, стимулює жовчоутворювальну і жовчовидільну функцію гепатобіліарної системи.

КАЛИЙ також бере участь в регуляції осмотичного тиску, стимулює активність ряду ферментів, підсилює тонус і моторну функцію шлунка і кишечника, бере участь в процесі синтезу глікогену в печінці, яка є одним з основних депо калію. Важлива роль належить калію і в регуляції секреції хлористоводневої кислоти. Зниження вмісту калію в організмі супроводжується порушеннями з боку системи травлення - зниженням апетиту, блювотою, зниженням перистальтики кишок.

ІОH ХЛОРУ є вихідним субстратом для утворення хлористоводневої кислоти шлункового соку і стимулює її утворення в шлунку. При питному лікуванні іон хлору стимулює секреторну і моторну функцію шлунка, жовчовиділення і панкреатичну секрецію, видільну функцію нирок.

Загальна мінералізація мінеральної води Курорту Куяльник - 3,1г / л; її кислотність (рН) становить 6,5 (тобто є нейтральною).

Лікувальні властивості мінеральної води Санаторію Куяльник

Основний механізм дії хлоридно-натрієвої Куяльницькому мінеральної води полягає в її стимулюючий вплив на секрецію і моторику шлунку, кишечника, жовчовидільної системи і підшлункової залози.

Куяльницький мінеральна вода сприяє стимуляції виділення інтестинального гормонів - гастрину, секретину і холецистокініну, які підсилюють утворення і виділення травних соків, які беруть участь у розщепленні білків, жирів і вуглеводів. Механізм дії хлоридно-натрієвої води обумовлений не тільки безпосереднім впливом її на залозистий і руховий апарат органів травлення, а й впливом на нейрогуморальні процеси, що підвищують трофічну функцію шлунка, кишечника, активізують ферментообразованія.

За рахунок малої мінералізації води хімічні інгредієнти її значно швидше надходять в загальний кровотік (в порівнянні з водами середньої і високої мінералізації), досягають синаптичних утворень вегетативних ганглій і корелюють передачу нервового збудження. В результаті під впливом хлоридно-натрієвої води стимулюється обмін речовин в тканинах, поліпшується активність кори головного мозку і субкортікальних центрів.

Куяльницький мінеральна вода ефективна при захворюваннях гепатобіліарної системи, так як посилює жовчоутворення і жовчовиділення, покращує фізико-хімічні властивості жовчі, нормалізує пігментний і білковий обміни. Під дією хлоридно-натрієвих вод відбувається викид гідрокортизону і його похідних в кров, поліпшується імунологічна реактивність організму, знижується вираженість аутоімунних процесів, що сприяє ліквідації запальних процесів в організмі.

Медичними показаннями для застосування Куяльницькому мінеральної води є:

- хронічні гастрити зі зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії згасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії; - хронічні гастрити зі збереженою функцією шлунка в стадії згасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії; - хронічні некалькульозний холецистити в стадії згасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії; - хронічні пієлонефрити в стадії нестійкої та стійкої ремісії; - стани, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій; - постхолецистектомічний синдром;


Показання:

Хвороб і травм опорно-рухового апарату;
Дерматології;
Захворювань органів дихання;
Захворювань нервової системи;
Хвороб кровоносної системи;
Суглобових захворювань;
Дитячих хвороб;
Захворювань чоловічої та жіночої сечостатевої системи.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

при вагітности;
при соматичних хворобах у важкій формі;
при нестабільному кровообігу;
при нирковій та печінковій недостатності;
при наявності стенокардії;
при порушенні в роботі серця і його ритму;
при деякіх запальних хворобах;
при ревматизмі в гострій формі;
при психічних та інтелектуальних розладах;
при проблемах з правильним функціонуванням тазових органів;
при деяких видах паралічу;
при наявності пухлин в центральному мозку;
при будь-яких хворобах, що протікають із запаленнями;
при гострих інфекціях;
при ЗПСШ;
при гіпертонії і гіпертонічних кризах;
при наявності пухлин і утвореннями злоякісного характеру;
при хворобах, які потребують стаціонарного лікування;
при туберкульозі на всіх стадіях і у всіх формах;
при атеросклерозі нижніх кінцівок.

Протипоказаннями для вживання мінеральної води Курорту Куяльник є:

- хронічні гастрити типу В з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка;
- гострі гепатити в стадії вираженої активності;
- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК), ерозії шлунка і ДПК;
- гострі і підгострі панкреатити;
- холангіти;
- хронічні ентерити і коліти в стадії загострення важкої форми;
- постгастрорезекціонние розлади;
- хвороба Крона;
- неспецифічний виразковий коліт;
- злоякісні захворювання органів травлення.

Методика питного прийому Куяльницькому мінеральної води при різних захворюваннях
Негазовані мінеральні води в наш час користуються все більшим успіхом.

1.Захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки

При гіпотонії і атонії шлунка мінеральну воду (МВ) рекомендують пити за 40-60 хвилин до їжі в кількості 150-200 мл 3 рази на день.
При зяянні воротаря воду рекомендують пити 3-5 разів на день.
При хронічних гастритах з секреторною недостатністю

Залишається сказати, що ваше здоров'я, звичайно, в ваших руках. І якщо вам знадобиться допомога, до вашого розпорядження унікальне явище природи - Куяльницький лиман.

Виберіть свій напрямок

Готелі на чорноморському узбережжі України

Узбережжя Чорного моря влітку - це чудовий сонячний край. Море швидко прогрівається, сонячний день довгий, клімат м’який. Сезон купання триває з травня до глибокої осені. Це незабутні враження та емоції, насолода від сонячних променів та морського повітря, красивих пейзажів та релаксу.

Готелі західної України

Західна Україна рясніє мальовничими куточками, що приваблюють численних туристів. Вирушайте на Захід, адже це – осередок українських традицій та звичаїв. Під час мандрів ви побачите величну архітектуру, незрівнянну природу, колоритні села та скуштуєте найсмачнішу кухню.

Готелі азовського узбережжя


Відпочинок біля Азовського моря є одним з улюблених і популярних серед наших співвітчизників і представників ближнього зарубіжжя. Доброзичливе Азовське море, теплий пісок, цілюще морське повітря, м’який клімат роблять його кращим місцем для літнього відпочинку.

Міські готелі та заміські комплекси

Сучасний заміський відпочинок - це красива природа в лісі, на березі річки або озера, азартна риболовля, водні розваги, прогулянки на велосипедах або квадроциклах. Ідеї ​​для відпочинку взимку: сауни і лазні, катання на лижах і санках, святкування Нового року, прогулянки в сосновому лісі.

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.