ТУР В АСКАНІЯ-НОВА

Дати: по неділям (можливі інші дні, під запит)
Тривалість: 10 годин
Група: 1-10 осіб
Вартість: від 850 грн. з особи

Асканія-Нова

Асканія-Нова займає особливе місце серед багатьох заповідників планети та вважається однією з найбільших європейських заповідних територій. Розташований заповідник у однойменному селищі на території Херсонської області, в 140 кілометрах від обласного центру.

На сьогоднішній день Асканія-Нова є однією з останніх територій у всьому світі, яка дає притулок рідкісним видам тварин, занесеним до Червоної книги. Тут мешкає близько 18 видів рідкісних ссавців, земноводні, плазуни, а в степових травах водиться 1155 видів членистоногих.

Більшу частину степової зони покривають багаторічні трав’янисті рослини, в основному, типчак і ковила. На їх частку припадає 75% всієї рослинності заповідника. Чималу частину всієї площі покривають і квіткові рослини, яких налічується 368 видів.

Додаткова інформація

Заповідник знаходиться під охороною ЮНЕСКО та входить до списку 7 чудес України. Екскурсія в Асканію-Нова залишається однією з головних цілей туристів, що відвідують Херсонську область і найближчі регіони.

*Маршрут і час поїздки може змінюватися залежно від погодних умов і особистих домовленостей з гостями.

Виїзд в степ Асканії-Нова

Наполегливо рекомендуємо виїжджати в сам степ з кількох причин:

1. Ви побачите рідкісних тварин в природному місці існування.

2. Дізнаєтеся про справжній херсонський степ і рослини, які занесено до Червоної Книги.


3. Ви отримаєте яскраві фото з тваринами!


Кількість місць на сафарі в Асканії-Нова регламентується адміністрацією заповідника. Ми бронюємо виїзди в степ заздалегідь для гарантування місць. Ця опція оплачується додатково при бронюванні.

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.