ТАЄМНИЦІ ПІДЗЕМНОЇ ОДЕСИ

(тур з дегустацією)
Вартість від 845 грн.
Тривалість туру: 7 годин

В ЦЬОМУ ТУРІ

Сьогодні ми прямуємо в одне з найбільших бомбосховищ міста Одеси. Отримавши необхідний інструктаж з техніки безпеки, а також каски і ліхтарики, Ви опускаєтесь на глибину 7-поверхової будівлі, де розташовувалося одне з підземних виробництв з видобутку каменю-ракушняку, що використовувався при будівництві міста. Ви занурюєтесь в таємниці підземної Одеси і диких катакомб з озерами і печерами.
Ви дізнаєтесь, наскільки великий і різноманітний підземний світ міста. Також матимете змогу ознайомитись з історією розвитку технологій і каменоломень. У 1941 році тут знаходився один з перших партизанських загонів регіону. Під час туру відвідаєте катакомбну церкву, дізнаєтесь історію гоніння і розколу церкви, а також, чим жила розбійна Одеса. Все це дасть Вам можливість зануритись в історію міста.
Потім у Вас буде час відпочити і пообідати.

Наш тур продовжиться відвідуванням ще одних таємничих підземель, якими є Музей «Коньячної справи» М.Л. Шустова. Центральна галерея музею розповість про історію народження коньяку.

Екскурсія супроводжуватиметься дегустацією. Вас чекатиме 4 зали з постійними експозиціями, які ознайомлять Вас з первинним виноробством і спиртокурінням, з бондарським виробництвом і витримкою коньячних спиртів, розкажуть про історію династії Шустових і про історію Одеського коньячного заводу.

Потім Ви переглянете 20-хвилинний фільм про історію легендарного напою під назвою «коньяк». Завершиться екскурсія відвідуванням магазину, де кожен зможе придбати вподобаний коньяк і сувенірну продукцію.

ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ:

1. Катакомби в центрі Одеси - комплекс, який включає в себе протирадіаційний бункер, або бомбосховище, і дикі катакомби. Ви поринете в історію підземель міста. У підземному лабіринті Ви відвідаєте катакомбну церкву, дізнаєтеся історію работоргівлі, криміналу, легенди минулого. Побачите партизанську стоянку, де розташовувався цілий загін опору під час Великої Вітчизняної війни, а також підземну школу, де навчалися діти під час війни. Там же виставлена велика колекція фотографій, архівних документів, листів і особисті речі партизанів.

2. Музей «Коньячної справи» М.Л. Шустова був відкритий на честь 150-річчя підприємства Шустових. Музей присвячений виробництву і витримці коньяку з залою для дегустації і магазином сувенірів. Тільки в музеї Ви зможете поєднати коньяки різного віку, аромату, смаку між собою, отримавши власний купаж і влаштувати дегустацію для своїх друзів. Дегустація «Лоза і Мідь» дає можливість продегустувати коньяки витримкою від 5 до 11 років для груп більше 10 осіб. Дегустація «Я-Колекціонер» - це коньяки, витримані у винних бочках, вік яких від 6 до 37 років.


ОРІЄНТОВНИЙ РОЗКЛАД ТУРУ:

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

• Розташування туалетів: катакомби, музей Шустова - безкоштовно для відвідувачів

• Чи можливо робити фото та відео? - Так.

• Особливості відвідування об'єктів: тур не рекомендується для гостей з обмеженими фізичними можливостями та тих, хто страждає від клаустрофобії.

• Рекомендації по формі одягу: особливу увагу потрібно приділити зручному взуттю та одягу. Температура в катакомбах значно нижча, ніж зовні. Варто взяти жакет.

• Валюта і обмін грошей: для оплати використовується українська гривня. Деякі сувенірні ятки приймають іноземну валюту. Обмінні пункти можна знайти по маршруту екскурсії.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
(ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КІЛЬКОСТІ УЧАСНИКІВ В ГРУПІ):

У ВАРТІСТЬ ТУРІВ ВХОДИТЬ:

Транспортне обслуговування, супровід гіда, відвідування катакомб з екскурсоводом, відвідування музею Шустова з екскурсоводом і дегустацією.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Обід

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.