Східниця

Львівська область, Україна

Східниця – курортна перлина Львівської області, розташована на березі невеликої гірської річки Східничанка в 21 км. від районного центру, міста Дрогобич.

Першу славу Східниці принесла нафта, промисловий видобуток якої почався у 1872 р. після прокладення у цей район залізниці. Саме у Східниці було вперше пробурено свердловину механічним способом. Пізніше тут було розпочато ще й видобування озокериту. Але справжню славу селищу приніс Омелян Стоцький, завдяки якому у 1975 р. було пробито першу свердловину мінеральної води "Нафтуся". У 1976 р. Східницю було визнано всесоюзним курортом.


Багаторічними дослідженнями було встановлено, що мінеральні води Східниці успішно лікують:

- захворювання нирок і печінки,
- захворювання шлунково-кишкового тракту,
- захворювання нервової системи,
- захворювання сечовивідних шляхів,
- захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура,
- хронічні гепатити,
- хронічні панкреатити,
-хронічні холецистити, холангіти,
- солеві діатези,
- підвищену і понижену кислотність шлунку,
- малокрів'я,
- цукровий діабет.

Акція від INFLOTCRUISES

Бронюй відпочинок в Україні та гарантовано отримай 5% знижку на круїз*

Деталі

Кращі пропозиції санаторіїв Східниці

Місцева мінеральна вода "Нафтуся" має здатність посилювати виділення речовин обміну людського організму, припиняти порушення обміну цих речовин, ефективно впливати на жовчоутворювальну функцію печінки, видільну функцію нирок, секреторну та евакуаторну функцію шлунку, відновлювати регенерацію клітин організму. На території Східницького родовища мінеральних вод налічується 38 джерел і понад 17 свердловин з різним фізико-хімічним складом, що поділяються на такі типи :

• слабомінералізовані з високим вмістом органічних речовин, типу «Нафтуся» (мають особливий сірководневий запах);

• середньомінералізовані лужні, типу «Боржомі»;

• слабомінералізовані з малим вмістом заліза.

Мінеральні джерела Східниці:

Джерело №1:

• містить гідрокарбонатну натрієво-кальцієву воду, яка значно полегшує перебіг та сприяє лікуванню патологій сечовидільної системи. При регулярному вживання та оздоровчих процедурах зникають хронічні пієлонефрити та пієлоцистити, з нирок вимиваються камінці та пісок, природним шляхом виходять продукти запальних процесів.

Джерело №1-с:

• має багатий вміст гумусових речовин, спиртових смол, карбонові кислоти та інші органічні та мінеральні речовини. Дозоване вживання такої води допомагає позбутися захворювань печінки та сечовидільної системи, полегшує перебіг панкреатиту. Крім цього, вода з джерела №1-с значно покращує самопочуття хворих на цукровий діабет.

Джерело №2-с:

• фізико-хімічний склад дуже подібний до славнозвісних «Боржомі» та «Поляна Квасова». Вживання цієї води є важливою частиною лікування шлунково-кишкового тракту: при виразковій хворобі, гастритах та інших патологіях роботи у системі травлення.

Джерело №3:

• містить гідрокарбонатну кальцієву воду зі слабкою мінералізацією, збагачена такими корисними мінералами і елементами як: цинк, йод, мідь, кобальт, фтор, бром, марганець та інші. Такий багатий вміст сприяє нормалізації роботи нирок, насичує кров необхідними мінералами, має виражену сечогінну дію.

Джерело №5:

• - також містить гідрокарбонатно-кальцієву воду зі слабкою мінералізацією, проте з високим вмістом органічних речовин. Її призначають при патологіях жовчовидільної та сечовидільної функції, а також при цукровому діабеті.

Джерела № 8, 9 та 10:

• вода з цих джерел вважається незамінною під час лікування пієлонефритів та пієлоциститів хронічної форми, порушенні жовчовидільної функції та роботи жовчного міхура, панкреатиті та інших патологіях.

Джерела №13 та 15:

• мають воду з подібним складом: підвищеним вмістом вуглекислот, марганцю та заліза. Це особливі джерела, які не мають аналогів в Україні. Унікальний фізико-хімічний склад дозволяє лікувати проблеми секреторної функції шлунку, крім цього, регулярне вживання такої води виводить з організму токсини, радіонукліди та інші шкідливі речовини, які мають здатність накопичуватися у тканинах і органах.

Джерела №18, 25 та 26:

• - містять воду, насичену комплексом корисних мінералів та органічних речовин. Вживання такої води у дозованих кількостях допомагає позбутися циститу, гепатиту, наслідків хвороби Боткіна та інших супутніх захворювань нирок та печінки.

Виберіть свій напрямок

Готелі на чорноморському узбережжі України

Узбережжя Чорного моря влітку - це чудовий сонячний край. Море швидко прогрівається, сонячний день довгий, клімат м’який. Сезон купання триває з травня до глибокої осені. Це незабутні враження та емоції, насолода від сонячних променів та морського повітря, красивих пейзажів та релаксу.

Готелі західної України

Західна Україна рясніє мальовничими куточками, що приваблюють численних туристів. Вирушайте на Захід, адже це – осередок українських традицій та звичаїв. Під час мандрів ви побачите величну архітектуру, незрівнянну природу, колоритні села та скуштуєте найсмачнішу кухню.

Готелі азовського узбережжя


Відпочинок біля Азовського моря є одним з улюблених і популярних серед наших співвітчизників і представників ближнього зарубіжжя. Доброзичливе Азовське море, теплий пісок, цілюще морське повітря, м’який клімат роблять його кращим місцем для літнього відпочинку.

Міські готелі та заміські комплекси

Сучасний заміський відпочинок - це красива природа в лісі, на березі річки або озера, азартна риболовля, водні розваги, прогулянки на велосипедах або квадроциклах. Ідеї ​​для відпочинку взимку: сауни і лазні, катання на лижах і санках, святкування Нового року, прогулянки в сосновому лісі.

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.