Одеські канікули вихідного дня!

Вартість від 4000 грн.
Тривалість туру: 3 дня / 2 ночі

в Цьому турі

Цей захоплюючий тур є одним з кращих способів познайомитися з Одесою, чудовим історичним, архітектурним і культурним центром Європи.

Під час туру по Одесі Ви пройдетесь по Приморському бульвару, побачите пам'ятник Дюку де Рішельє, першому губернатору Новоросійської губернії, пам'ятник Олександру Пушкіну, будівлю міськради і найстаріший готель Одеси - «Лондонська».

Визначною пам'яткою бульвару є Потьомкінські сходи, побудовані в 1837 році, що стали відомими після виходу в прокат кінофільму «Броненосець Потьомкін»

Визначні пам'ятки, з якими гості знайомляться під час туру:

Під час туру Ви відвідаєте Археологічний музей, в якому зберігаються унікальні експонати, знайдені в Одеській області, що належать різним культурам, включаючи колекцію золотих прикрас, що зберігаються в «Золотій коморі» музею. Після відвідування музею Ви зможете насолодитися красою Одеського театру опери та балету, який був повністю відреставрований в 2007 році і включений в список пам'яток Східної Європи.

Ви відвідаєте Кафедральний Спасо-Преображенський Собор, найбільший собор в Одесі і області.

Ви також відчуєте особливу одеську атмосферу головної вулиці міста - Дерибасівської - «Серця Одеси», колиски одеського гумору.

Вас чекає екскурсія в Одеському художньому музеї, розташованому в колишньому палаці графа Потоцького, побудованого в стилі класицизму, популярного на початку XIX століття. Експозиція включає в себе шедеври живопису від ікон XV століття до робіт Левицького, Айвазовського та Рєпіна.

Ви відвідаєте одне з найбільших бомбосховищ міста Одеси і опуститесь на глибину 7-поверхової будівлі, де розташовувалася одна з підземних шахт з видобутку каменю-ракушняку, що використовувався при будівництві міста. Ви ознайомитеся з історією розвитку технологій і каменоломень, поринете в історію міста. Ви поринете в таємниці підземної Одеси і диких катакомб з озерами і печерами і дізнаєтесь, чим жила бандитська Одеса, наскільки великий і різноманітний підземний світ міста. Тут в 1941 році дислокувався один з перших партизанських загонів регіону.

Ви відвідаєте музей коньячного мистецтва М.Л. Шустова, дізнаєтесь історію народження коньяку, познайомитесь з первинним виноробством і спиртокурінням, з бондарським виробництвом і витримкою коньячних спиртів, дізнаєтесь історію династії Шустових і історію Одеського коньячного заводу. Звичайно ж, Вас чекає дегустація та відвідування магазину, де Ви зможете придбати вподобаний Вами коньяк і сувенірну продукцію.

Ви побуваєте в селищі Нерубайське, де розташовувалася одна із старовинних підземних шахт з видобутку каменю-ракушняку, що використовувався при будівництві Одеси. Під час Великої Вітчизняної війни катакомби в селищі Нерубайське були місцем дислокації одного з найбільших партизанських загонів регіону. Під час туру Ви відвідаєте катакомби і музей Опору. Ця найбільш повна експозиція, присвячена партизанському руху в Одеській області, розповідає не тільки про командирів партизанських загонів, а й про бійців-героїв.

В парку ім. Т.Г. Шевченко Ви пройдете вздовж Алеї Слави і вийдете до Пам'ятника Невідомому матросу, де вічний вогонь горить для тих, хто ціною свого життя захистив Одесу від фашизму під час Другої світової війни.

РОЗКЛАД ТУРУ:

ПриміткА:

• Розташування туалетів: Соборна площа: 5 грн. з чол. (Оплачується в гривнях на місці); Художній музей, Археологічний музей, ресторани, катакомби - безкоштовно для відвідувачів.
• Чи можливо робити фото та відео? - Так. Одеський Художній музей - тільки на мобільний телефон - безкоштовно.
• Вартість фото - Археологічний музей - 100 гривень з особи .; Художній музей - 150 гривень / ос.
• Особливості відвідування об'єктів: при відвідуванні собору - покрита голова для жінок, заборонено відкритий одяг і шорти. Цей тур не рекомендується для гостей з обмеженими фізичними можливостями та тих, хто страждає від клаустрофобії.
• Рекомендації по формі одягу: рекомендовано комфортний одяг і взуття, головний убір, що захищає від сонця. У цьому турі особливу увагу потрібно приділити зручному взуттю та одягу, тому що температура в катакомбах значно нижча, ніж зовні, необхідно взяти жакет.
• Валюта і обмін грошей: для оплати використовується українська гривня. Деякі сувенірні ятки приймають валюту до оплати. Обмінні пункти працюють на маршруті туру.

Вартість туру:

У ВАРТІСТЬ ТУРІВ ВХОДИТЬ:

Проживання в готелі в центрі міста в номерах категорії "Стандарт" (2-місні номери), сніданки в готелі, вхідні квитки в музеї, в катакомби, відвідування музею Шустова з екскурсоводом і дегустацією, послуги гіда і транспорту.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Сніданок в день приїзду, обіди, фото в музеях.

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.