Одеські катакомби та Пам'ятник Невідомому матросу

Вартість від 320 грн.
Тривалість туру: 3,5 години

В ЦЬОМУ ТУРІ

У цьому турі Ви покидаєте межі гостинної Одеси та прямуєте в сільську місцевість. Ви прибуваєте в селище Нерубайське, де розташовувалося одне зі старовинних підземних шахт з видобутку каменю-ракушняку, що використався при будівництві Одеси. Під час Великої Вітчизняної війни катакомби в селищі Нерубайське були місцем дислокації одного з найбільших партизанських загонів регіону. Під час туру Ви відвідаєте катакомби та музей Опору. Ця найбільш повна експозиція, присвячена партизанському руху в Одеській області, розповідає не лише про командирів партизанських загонів, але і про бійців-героїв. Під час війни катакомби були підземним форпостом радянської армії.

Потім Ви повертаєтеся в Одесу, щоб продовжити тур в парку їм. Т. Г. Шевченко. У парку Ви пройдете уздовж Алеї Слави та вийдете до Пам'ятника Невідомому матросу, де вічний вогонь горить для тих, хто ціною свого життя захистив Одесу від фашизму під час Другої світової війни.

ОСНОВНІ ПАМ'ЯТКИ:

1.Катакомби та музей Опору — пам'ятник партизанському руху в Одеській області, створений в 1969 році. Це єдиний меморіальний комплекс, який включає надземну і підземну експозиції. Основна частина експонатів розташована в катакомбах на глибині 12-14 метрів на площі близько 1 000 м². У підземному лабіринті виставлені атрибути та зразки зброї. До 1972 року катакомби відвідали більше півмільйона осіб, а в 1980 році меморіальний комплекс, за даними ЮНЕСКО, був визнаний найпопулярнішим підземним об'єктом відвідування у світі. У музеї Опору виставлена велика колекція фотографій, архівних документів, листів і особисті речі партизан. Один з експонатів — лист подяки Фіделя Кастро, який відвідав музей в 1980 році та залишив свій запис в книзі почесних гостей.

2. Пам'ятник Невідомому матросу — це меморіальний комплекс, який був відкритий 9-го травня 1960 року. Скульптор - М. Нарузецький, архітектори - П. Томілін, Г. Топуз. Висота обеліска з червоного граніту - 21 м. На Алеї Слави поховані радянські солдати та матроси, що загинули під час Великої Вітчизняної війни.

РОЗКЛАД ТУРУ:

Примітки:

- Розташування туалету: катакомби — безкоштовно для відвідувачів

- Можливо робити фото і відео? - Так.

- Особливості відвідування об'єктів: цей тур не рекомендується для гостей з обмеженими фізичними можливостями та тих, хто страждає від клаустрофобії.

- Рекомендації стосовно одягу: в цьому турі особливу увагу треба приділити зручному взуттю і одягу, оскільки температура в катакомбах значно нижча, ніж зовні, необхідно узяти жакет.

- Валюта та обмін грошей: для оплати використовується українська гривня. Деякі сувенірні ятки приймають валюту для оплати. Обмінні пункти працюють по маршруту туру.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
(ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КІЛЬКОСТІ УЧАСНИКІВ В ГРУПІ):

У ВАРТІСТЬ ТУРІВ ВХОДИТЬ:

Послуги транспорту і гіда по всьому маршруту, вхідні квитки в катакомби.

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.