Оглядова екскурсія «Одеса-мама»

Вартість туру від 531 грн.
Тривалість туру: 7 годин

в цьому турі

Відкрийте для себе головні визначні пам'ятки Одеси з вашим гідом. Приморський Бульвар, Дерибасівська вулиця і Міський сад, Свято-Преображенський собор і Одеський художній музей складаються в дивовижну мозаїку, яка не залишить Вас байдужими, а можливість пообідати в місцевому ресторані дасть можливість насолодитися кулінарною майстерністю місцевих кухарів.

ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ:

1. Приморський бульвар - тіниста прогулянкова алея з видом на море і порт. Улюблене місце відпочинку жителів Одеси і гостей міста, бульвар вважається одним з кращих містобудівних ансамблів архітектури класицизму в Україні. На бульварі розташовані пам'ятник Дюку де Рішельє, першому губернатору Новоросійської губернії, пам'ятник Олександру Пушкіну, будівля міськради і старовинний готель Одеси - «Лондонська».

2. Археологічний музей був заснований в 1875 році і був першим музеєм такого роду в колишній Російській імперії. Це переважно археологічні знахідки з Одеського регіону. Колекція включає в себе експонати різних культур, в тому числі давньогрецької, скіфської та ранньослов’янської.

3. Спасо-Преображенський собор був побудований на початку XIX століття, зруйнований в 1936 році і знову відновлений на початку 2000-х років. Собор складається з верхньої і нижньої парафій. На даний момент він є найбільшим собором в Одесі і області. Розміри його складають 90х45 метрів, а висота дзвіниці - 72 метри.

4. Одеський художній музей - шедеврів живопису від ікон XV століття до робіт Левицького, Айвазовського та Рєпіна. Колекція Одеського художнього музею охоплює всі види образотворчого мистецтва: живопис, графіку, скульптуру, декоративно-прикладне мистецтво, нараховуючи понад 10 тисяч робіт.

Цей захоплюючий тур є одним з кращих способів познайомитися з Одесою - чудовим історичним, архітектурним і культурним центром Європи. Почавши з Приморського бульвару, Ви побачите чудовий панорамний вид на гавань. На бульварі розташовані пам'ятник Дюку де Рішельє, першому губернатору Новоросійської губернії, пам'ятник Олександру Пушкіну, будівлю міськради і старовинний готель Одеси - «Лондонська». В кінці Приморського бульвару Ви побачите гармату, підняту з борта британського фрегата «Тигр», що затонув у 1854 році. Гармату нині встановлено навпроти будівлі міської ради. Визначною пам'яткою бульвару є Потьомкінські Сходи, побудовані в 1837 році, що стали відомими після виходу в прокат кінофільму «Броненосець Потьомкін».

Під час туру Ви відвідаєте Археологічний музей, в якому зберігаються унікальні експонати, знайдені в Одеській області, що належать різним культурам, включаючи колекцію золотих прикрас в «Золотій коморі» музею. Після відвідування музею Ви зможете насолодитися красою Одеського театру опери та балету, який був повністю відреставрований в 2007 році і включений в список пам'яток Східної Європи.

Переїзд до головного храму Одеси пройде через центральні вулиці міста. Після відвідування Кафедрального Спасо-Преображенського Собору, найбільшого собору в Одесі і області, у Вас буде вільний час на покупку сувенірів.

Ваш шлях до ресторану пролягає через головну вулицю міста - Дерибасівську, «Серце Одеси» і колиску одеського гумору. На цій вулиці відчувається особлива одеська атмосфера. Міський сад розташований поруч зі знаменитою вулицею. Він прикрашений квітами і фонтаном в центрі.

Далі, після нетривалого переїзду, Ви опинитеся в Одеському художньому музеї. Музей розташований в колишньому палаці графа Потоцького, побудованого в стилі класицизму, популярного на початку XIX століття. Експозиція включає в себе шедеври живопису від ікон XV століття до робіт Левицького, Айвазовського та Рєпіна.

Після відвідування музею Ви повертаєтесь в готель.


ОРІЄНТОВНИЙ РОЗКЛАД ТУРУ:

ПРИМІТКИ:

• Розташування туалетів: Соборна площа: 5 грн. з ос. (Оплачується в гривнях на місці); Художній, Археологічний музеї, ресторан - безкоштовно для відвідувачів
• Чи можливо робити фото та відео? - Так. Одеський Художній музей - тільки на мобільний телефон - безкоштовно.
• Вартість фото - Археологічний музей - 100 гривень з особи; Художній музей - 150 гривень з особи.
• Особливості відвідування об'єктів: при відвідуванні собору - покрита голова для жінок, заборонений відкритий одяг і шорти.
• Рекомендації по формі одягу: рекомендовано комфортний одяг і взуття, головний убір, що захищає від сонця.
• Валюта і обмін грошей: для оплати використовується українська гривня. Деякі сувенірні ятки приймають валюту до оплати. Обмінні пункти працюють по маршруту туру.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

У ВАРТІСТЬ ТУРІВ ВХОДИТЬ:

послуги гіда, транспорту, вхідні квитки для відвідування музеїв, зазначених в програмі.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

обіди і фото в музеях.

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.