Grand Marine Hotel & SPA 4*

Grand Marine Hotel & SPA – найкраще поєднання послуг і для краси, і для здоров’я, і для відпочинку, яке можуть запропонувати готелі Одеси!
Grand Marine Hotel & SPA – сучасний готель в Одесі, який відповідає найвищим стандартам. Не кожен готель в Одесі може похвалитися таким високим рівнем обслуговування своїх мешканців. Бездоганна робота всього персоналу готелю робить ваше перебування в Grand Marine Hotel & SPA незабутнім. SPA-готель пропонує цілий комплекс послуг для вашого відпочинку та відновлення. Це і басейни, і джерело лікувальної мінеральної води, і багатопрофільний медичний центр.
Бездоганна чистота в номерах теж не залишиться поза вашою увагою.
Для бажаючих поєднати спорт і відпочинок є можливість провести час з "користю для тіла": поплавати в басейні, пограти в настільний теніс.
Для тих, хто приїхав налагодити здоров’я – провідні одеські медичні спеціалісти, які працюють в медичному центрі Grand Marine Hotel & SPA.

Акція від INFLOTCRUISES

Бронюй відпочинок в Україні та гарантовано отримай 5% знижку на круїз*

Деталі

Послуги готелю

Басейн з мінеральною водою

Перлина Grand Marine Hotel & SPA – унікальний басейн з бромною хлоридно-натрїєвою водою високої мінералізації для зовнішього застосування із власного джерела.

Басейн на літньому майданчику

На літньому майданчику Grand Marine Hotel & SPA розташований великий відкритий басейн, поруч із ним – басейн для дітей.

Пляж

Ми будемо раді повідомити Вас про правила і можливості відвідування упорядкованого міського пляжу, розташованого в 200 метрах від готеля.

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ТА ПРОФІЛАКТОР ЄВМІНОВА

Одним з провідних напрямків роботи медичного центру є діагностика, профілактика, лікування хвороб та післяопераційне відновлення опорно-рухового аппарата за методикою доктора Євмінова.

Медичний центр Grand Marine

Grand Marine — це сучасний лікувально-оздоровчий комплекс, розташований на чорноморському узбережжі курортного району “Совіньйон" в одній з набільш екологічно чистих зон Одеси.

Він гармонійно поєднує традиції санаторно-курортного лікування та іноваційні медичні технології. Тут створено всі умови для поєднання комфортного відпочинку із оздоровленням та лікуванням. Всі лікувально-оздоровчі процедури, які пропонують в медичному центрі Grand Marine, спрямовані на очищення, оздоровлення та омолодження організму.

СПА-процедури

«ДЛЯ НЕЇ» – SPA-програма

Пілінг в хамамі
Мильний масаж
Процедура зволоження
Маска для волосся

«ДЛЯ НЬОГО» – SPA-програма

Пілінг в хамамі
Мильний масаж
Процедура зволоження
Масаж ступнів

МАРОККАНСЬКИЙ РИТУАЛ

Розпарювання в хамамі
Нанесення чорного мила бельді
Пилінг перчаткой кессе
Обгортання з марокканською глиною Гассул та маслом Каріте
Релаксуючий масаж
Чаювання


Напрямки роботи

ТЕРАПІЯ

Терапія — вивчає причини і клінічні прояви захворювань внутрішніх органів. Пропедевтика внутрішніх хвороб – це направлення медицини, яке займається діагностикою і розпізнаванням різних патологічних процесів в організмі людини.

Сучасне обладнання:

ультразвукова діагностика усіх органів і систем
спірографія
електрокардіографія
Холтер-моніторування, велоергометрія
фіброгастродуоденоскопія,- бронхо,- кольпоскопія
eндоскопічне дослідження ЛОР-органів
всі види лабораторної діагностики і т.д.

Застосування іноваційних технологій:

плазмаферез
озонотерапія
PRP-технології
ендоскопічна хірургія
радіохвильова хірургія

Все це дозволяє лікарю-терапевту точно діагностувати і вибирати правильний алгоритм профілактики та лікування різних захворювань спільно з профільними спеціалістами.

Гастроентерологія

Гастроентерологія — розділ медицини про будову та функції системи травлення людини в умовах норми і патологіїї. Ця наука вивчає причини і механізми розвитку захворювань органів травлення, розробляє нові методи діагностики, лікування та профілактики гастроентерологічних захворювань.

Детоксикація і гемокорекція

Широко застосовуються методи еферентної терапії, направлені на підтримку і відновлення природних систем і функцій організму: Плазмаферез - сучасний метод екстракорпоральної гемокорекції, який передбачає видалення із крові шкідливих речовин шляхом очищення її рідкої частини (плазми).

Апарат для проведення процедури:
«Haemonetics MCS+» автоматична Мульти-Компонентна Система, яка робить процедуру легкопереносимою, безпечною (виключена можливість інфікування гепатитами та ВІЛ) та комфортною.


НЕВРОЛОГІЯ

Неврологія являє собою розділ медицини, основні принципи якого зосереджені в області вивчення причин і механізмів, що сприяють розвитку захворювань центральної нервової і периферичної систем.
Неврологія являє собою розділ медицини, основні принципи якого зосереджені в області вивчення причин і механізмів, що сприяють розвитку захворювань центральної нервової і периферичної систем.
Нервова система в організмі людини займається сприйняттям та аналізом сигналів всередині та зовні організма, відповідає за їх подальшу трансляцію, обробку і реакцію їм у відповідь.Образно кажучи, нервова система грає в організмі роль вартового, який сигналізує про зовнішні зміни і проблеми всередині.
Біля 70% хворих звертаються із скаргами на проблеми з периферійною нервовою системою, що пов’язані з патологією хребта, при якій порушується функціонування суглобів, дисків, кісткових структур, сухожильних та м’язових утворень хребетного стовпа.

Крім проблем, що увійшли до попереднього переліку, захворювання нервової системи можуть супроводжуватися: мігренями, сильними і частими головними болями, порушеннями сну у вигляді частих пробуджень, безсонням, поколюванням і онімінням кінцівок, шумом у вухах, порушенням координації рухів, погіршенням пам’яті, болями в спині, розладами свідомості, зомлінням, запамороченням.
Для вирішеняя ряду проблем, пов’язаних із порушеннями функції периферійної нервової системи, фахівцями медичного центру Grand Marine було розроблено спеціальну програму реабілітації таких пацієнтів.
Використання сучасних методів медикаментозного та немедикаментозного лікування в умовах денного стаціонару в поєднанні з апаратною фізіотерапією, бальнеотерапією, грязями та озокеритолікуванням, а також лікувальною фізкультурою, аквааеробікою і масажами дає змогу забезпечити:
зменшення або купірування больового синдрома
відновлення порушень чутливості
поліпшення або відновлення показників електроміографії
поліпшення або відновлення рухової активності
поліпшення загального самопочуття і соціально-побутової адаптації


Педіатрія

Лікуванню, оздоровленню та реабілітації дітей у нашому медичному центрі приділяється особлива увага! Для пацієнтів будь-якого віку розробляються індивідуальні лікувально-оздоровчі програми з урахуванням стану здоров’я, віку, особливостей розвитку, показань і протипоказань.
Процедури призначаються після огляду лікарями: педіатром і фізіотерапевтом. Кожна програма передбачає прохождення не більше трьох процедур в день (із представленого нижче переліку):
лікувальна гімнастика;
підводний душ-масаж в ваннах з мінеральною бромною хлоридно- натрієвою водою;
аквааеробіка в басейні з мінеральною водою;
парафіно-озокеритові аплікації;
масаж-фізіотерапія (лазер на мигдалини, магнітотерапія, інтраназальний електрофорез и т.д.);
інгаляції;
спелеотерапія;
фітотерапія і кисневі коктейлі.

Комплекс оздоровчих процедур, призначений Вашій дитині, направлений на зміцнення імунітету, профілактику респіраторно-вірусних інфекцій, захворювань органів дихання і опорно-рухового апарату. Призначення процедур, контроль якості їх виконання і результатів лікування проводиться кандидатом медичних наук, доцентом кафедри «пропедевтики педіатрії» Одеського Національного медичного університету Годлевською О.В. та лікарем-фізіотерапевтом першої категорії Горпиняк О.М.

Дерматокосметологія

Без здорової шкіри неможливо набути впевненості і подобатися собі. У медичному центрі Grand Marine застосовується комплексний підхід до догляду за шкірою. Ми пропонуємо передові технології, які допоможуть відновити природне здорове сяйво шкіри.

Пластична і реконструктивна хірургія

Пластична хірургія — це розділ хірургії, який займається оперативними втручаннями, спрямованими на усунення деформацій і дефектів якого-небудь органа, тканини чи поверхні людського тіла. В залежності від задач, які мають бути вирішеними, дана хірургічна спеціалізація має два напрямки – відновлювальна (або реконструктивна) пластична хірургія і естетична пластика.

Оториноларингологія

Оториноларингологія — розділ медицини, що займається профілактикою та лікуванням вуха, носа, горла (глотки, гортані, трахеї), придаточних пазух (гайморова, лобна, етмоїдальна). Правильне функціонування ЛОР-органів є надзвичайно важливим для нашого загального самопочуття: настрою, працездатності, фізичного здоров’я.

ЛОР-органи являються складовою імунного бар’єра організма людини. Порушення їх функції призводить до гіпоксії мозку (кисневого голодання), головних болей, порушення пам’яті (гайморити, фронтити, хронічна нежить, аденоїдит), ревматизму, хвороб суглобів, серця (ангіни) і т.д.

Гінекологія

Оперативна гінекологія в Медичному центрі Grand Marine

Відділення гінекології здійснює широкий спектр діагностичних та лікувальних процедур, проводить різні операції та приділяє велику увагу розвитку репродуктології.

Судинна хірургія

Судинна хірургія - це розділ хірургії спрямований на вивчення, діагностику та оперативне лікування захворювань, що вражають судинну систему, зокрема, вени нижніх кінцівок.

У нашому медичному центрі проводяться консультації, діагностика та лікування гострих і хронічних судинних захворювань.
Доплерографія судин нижніх кінцівок;
Оперативні втручання на судинах;
Варикозне розширення вен;
Флебіт;
Судинні «зірочки»;
Тромбоз;
Тромбофлебіт;
Трофічні виразки нижніх кінцівок;
Атеросклероз сонних артерій

Кардіологія

Підвищений тиск, невелика задишка, болі в області серця, набряки – все це привід звернутися до кардіолога.
Ці симптоми можуть бути ознаками таких серцево-судинних захворювань, як ішемічна хвороба серця, гіпертонія, стенокардія, атеросклероз.
У нашому медичному центрі проводиться наступний комплекс діагностики паталогій серцево-судинної системи:

Лабораторні дослідження (вимір ліпопротеїдів, холестерину, глюкози, креатиніну, електролітів і т.д.)
Ехокардіоскопія
Електрокардіографія
Холтерівське моніторування
Велоергометрія (проба з навантаженням)
Повноцінне обстеження, правильно підібране лікування дозволить уникнути таких ускладнень як інфаркт та інсульт.

Мінеральні джерела

На території лікувально-оздоровчого СПА-готеля “Grand Marine” є два підземних джерела природних мінеральних лікувальних вод.

Джерело №1

Природна бромна хлоридно-натрієва вода високої мінералізації для зовнішнього застосування.

Джерело №2

Природна мінеральна хлоридно-натрієва вода «Люстдорфська» для внутрішнього застосування.


Ресторани та бари

Меню ресторану і лоббі-бару складається із різноманітних страв європейської кухні і фірмених пропозицій шеф-повара.

ВЕЛИКА ЗАЛА РЕСТОРАНУ

Ресторан на другому поверсі Grand Marine Hotel & SPA – це місце, з якого розпочинається ранок для гостей нашего готелю, заряджаючи позитивною енергією і силами на весь день.

Літній майданчик «Alfresco Lounge»

Чи може бути щось привабливішим, ніж проведення заходу або ж просто хорошого дня у колі близьких людей на свіжому повітрі, з приємною музикою і якісним сервісом!

Літній майданчик «Alfresco Lounge» в Grand Marine Hotel & SPA – бездоганне місце для проведення влітку вечірок, днів народження та інших святкових заходів. Свято може супроводжуватися живою музикою і купанням в басейні. А наше літнє меню приємно здивує навіть істинних гурманів і цінителів хорошої кухні.


Лоббі-бар

Сучасно обладнаний лоббі-бар пасує для будь-якої бізнес-зустрічі, корпоративного заходу, фуршету або просто переговорів у неформальній обстановці.

РОЗМІЩЕННЯ


Джуніор

Площа — 18 м2
Кількість кімнат — 1
Вид з номера — паркова зона
Розташування — 1, 2 та 3 поверхи
Ліжко — 90 x 200
Номер з одним односпальним ліжком. Санвузол з душовою кабіною. Вікна з панорамним застекленням та відкритий балкон з видом на паркову зону готеля
Оснащення номера
шафа-купе
письмовий стіл с необхідним письмовим приладдям
зона відпочинку – журнальний стіл та крісло
телефон
міні-cейф
електричний чайник
міні-бар
коврове покриття
індивідуально регульоване опалення
система «клімат-контроль»
система електронних замків на вхідних дверях
безкоштовний Wi-Fi Інтернет в номері
міжнародний телефонний зв’язок
супутникове телебачення
телевізор з плоским екраном
Ванна кімната:
дзеркало
дзеркало для макіяжа
набір міні-парфюмерії
банні приналежності
махровий халат
тапочки
фен
туалет
душ
Безкоштовні послуги (на запит гостя):
набір для гоління
гребінка
косметичний набір (ватні палички та диски)
зубний набір
пилочка для нігтів
зарядні пристрої
додаткові приналежності для постелі

Поліпшений стандарт

Площа — 33 м2
Кількість кімнат — 1
Вид з номера — паркова зона
Розташування —1, 2, 3, 4 поверхи
Ліжко — 180 x 200 або (90 x 200) x 2
Номер з одним двоспальним ліжком або двома роздільними односпальними ліжками, які при необхідності з’єднуються. В номері просторий санвузол с душовою кабіною з тропічним душем, шафа-купе у вітальні, вікна з панорамним застекленням та просторий відкритий балкон з видом на паркову зону готеля.
Оснащення номера
шафа-купе
письмовий стіл с необхідним письмовим приладдям
зона відпочинку – журнальний стіл та крісло
телефон
міні-cейф
електричний чайник
міні-бар
коврове покриття
індивідуально регульоване опалення
система «клімат-контроль»
система електронних замків на вхідних дверях
безкоштовний Wi-Fi Інтернет в номері
міжнародний телефонний зв’язок
супутникове телебачення
телевізор з плоским екраном
Ванна кімната:
дзеркало
дзеркало для макіяжа
набір міні-парфюмерії
банні приналежності
махровий халат
тапочки
фен
туалет
душ
Безкоштовні послуги (на запит гостя):
набір для гоління
гребінка
косметичний набір (ватні палички та диски)
зубний набір
пилочка для нігтів
зарядні пристрої
додаткові приналежності для постелі

Напівлюкс

Площа — 51 м2
ількість кімнат — 1
Вид з номера — паркова зона
Розташування — 3 та 4 поверхи
Ліжко — 180 x 200
Номер розділено на дві зони: гостеву та спальну з двома санвузлами – гостевим та основним, шафою-купе у вітальні та окремою гардеробною кімнатою. Основний санвузол з ванною та біде. В спальній зоне – двоспальне ліжко, в гостевій зоні – диван, який розкладається в додаткове двоспальне місце. Вікна з панорамним застекленням і просторий відкритий балкон.
Оснащення номера
шафа-купе
письмовий стіл с необхідним письмовим приладдям
зона відпочинку – журнальний стіл та крісло
телефон
міні-cейф
електричний чайник
міні-бар
коврове покриття
індивідуально регульоване опалення
система «клімат-контроль»
система електронних замків на вхідних дверях
безкоштовний Wi-Fi Інтернет в номері
міжнародний телефонний зв’язок
супутникове телебачення
телевізор з плоским екраном
Ванна кімната:
дзеркало
дзеркало для макіяжа
набір міні-парфюмерії
банні приналежності
махровий халат
тапочки
фен
ванна
туалет душ
Безкоштовні послуги (на запит гостя):
набір для гоління
гребінка
косметичний набір (ватні палички та диски)
зубний набір
пилочка для нігтів
зарядні пристрої
додаткові приналежності для постелі

Люкс

Площа — 61 м2
Кількість кімнат — 2
Вид з номера — паркова зона
Розташування — 3 и 4 поверхи
Ліжко — 180 x 200
Номер складається з просторого коридору, вітальні із вбудованими кухонними меблями (без плити), спальні, двох санвузлів – основного та гостевого. Основний санвузол з ванною і біде. У вітальні диван трансформується в додаткове двоспальне місце. В номері дві великі шафи-купе, вікна з панорамним застекленням.
Оснащення номера
гардероб / шафа
письмовий стіл з необхідним письмовим приладдям
гостинний куточок
диван
обідній стіл
кухонний куточок
телефон
міні-cейф
електричний чайник
міні-бар
коврове покриття
індивідуально регульоване опалення
система «клімат-контроль»
система електронних замків на вхідних дверях безкошто
вний Wi-Fi Інтернет в номері
міжнародний телефонний зв’язок
супутникове телебачення
телевізор з плоским екраном
Ванна кімната:
дзеркало
дзеркало для макіяжу
набір міні-парфюмерії
банні приналежності
махровий халат
тапочки
фен
ванна
туалет
біде
душ

ВАРТІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ

Актуальну вартість, з урахуванням поточних акцій, та наявність місць запитуйте у менеджера Inflotcruises.

Адреса

Україна, Одеса, ж / м «Совіньон», пров. Південносанаторний, 5

ПОТРІБНО ВІДВІДАТИ

Цікаві МІСЦЯ

Українські пейзажі захоплюють та закохують в себе, надихають, сповнюючи життєвих сил. Дивовижно, але, мандруючи Україною, можна побачити та насолодитися не просто не схожими, а й насправді унікальними та несхожими ні на які інші місцини місцями.